MySQL error: can't connect to database BLOTT, s.r.o. - spojovací materiál, kotevní technika
» Provozní doba

Po-Út-St-Čt
7.00 - 16.00hod

7.00 - 14.30hod

» Cenové akce

Není žádná akce

O společnosti

Představení společnosti
V oblasti spojovacího materiálu společnost BLOTT, s.r.o. působí od roku 1996, nejprve jako soukromá firma založená panem Milanem Kaňkou, 1997-2003 sdružení podnikatelů a od roku 2003 obchodněvýrobní společnost.

Pružné rozšiřování sortimentu a poskytování nadstandardních služeb umožňuje prodávat v současné době spojovací materiál, brusivo, tmely, lepidla, barevné kovy a svařovací materiál několika tisícům zákazníkům.
Filozofie společnosti BLOTT, s.r.o. vychází od samého počátku z garance nabízeného sortimentu. Proto je nadále rozšiřován sortiment zboží a skladová kapacita v areálu v Pacově, který je situován poblíž dálnice mezi městy Humpolec a Tábor.
Spolupracujeme s českými výrobci spojovacího materiálu, s významnými obchodními partnery v zahraničí. Tato skutečnost umožňuje získat naším prostřednictvím jakýkoliv spojovací materiál, který se ve světě standardně vyrábí. Za významný fakt považujeme, že naši dodavatelé mají vybudovaný systém zajištění jakosti podle norem řady 9000. V současné době společnost BLOTT, s.r.o. usiluje o získání certifikátů ČSN EN ISO 9001:2001. V žádném případě nám nejde pouze o jakousi administrativní kampaň, získat certifikáty řízení jakosti, ale o opravdovou a trvalou snahu pracovat lépe.
Věříme, že obchodní spolupráce se společností BLOTT, s.r.o. spojovací a upevňovací díly bude dlouhodobě Vaší úspěšnou investicí.

Milan Kaňka
majitel společnosti
Mizuka
kód/design: Josef Zamrzla, 2005: j.zamrzla@seznam.cz